Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Specialista vztahů se zákazníky - Mobilita

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Energo, s.r.o.

Limuzská 3135 / 12 - 108 00 Praha

Místo výkonu práce:

  • Praha

Termín nástupu:

  • Nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky v oblastech elektromobilita a CNG
  • Administrativa spojená se zákaznickou smluvní dokumentací
  • Fakturace poskytovaných služeb
  • Komunikace s obchodními partnery – pronajímateli prostor určených k výstavbě nabíjecích stanic
  • Administrativa spojená s obchodní Smluvní dokumentací – nájemní smlouvy atd.
  • Kontrola došlých faktur
  • Obsluha programů a aplikací v oblasti správy sítě nabíjecích stanic a CNG stanic innogy Energo
  • Spolupráce na rozvoji sítě nabíjecích stanic a CNG stanic
  • Občasné jednání se zákazníky a obchodními partnery mimo kancelář
  • Pravidelný reporting aktivit a výstupů

Profesní a osobnostní předpoklady:

  • Pokročilá znalost MS Office (zkušenost se SAP, CRM a ERP výhodou)
  • Základní znalost účetnictví pro kontrolu a vystavování faktur
  • Základní právní povědomí potřebné pro tvorbu smluvní dokumentace
  • Základní technický background nezbytný pro práci v oboru elektromobilita a CNG
  • Zkušenost ze zákaznického servisu technické podpory výhodou
  • Orientace v oblastech automotive, doprava, čistá mobilita.
  • Řidičský průkaz B, aktivní řidič
  • Základní znalost anglického jazyka na úrovni A2

Osobnostní předpoklady:

  • Komunikativnost, proaktivní přístup, ochota být nápomocný
  • Aktivní naslouchání požadavkům zákazníků a obchodních partnerů s cílem řešit vzniklé situace
  • Zájem učit se nové věci, vzhledem k neustálému vývoji produktů i řídících nástrojů

Nabízíme:

  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin za týden
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • Příspěvek na stravování
  • Pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, atd.)
  • Zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu
  • Služební mobilní telefon, služební mobilní tarif a notebook
  • Odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice