Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

IT Specialist - Finance Applications

Nabízíme práci s vysoce motivovanými lidmi v přátelském prostředí založeném na partnerství s interními zákazníky a působivém zaměření na vynikající zákaznickou / uživatelskou zkušenost. Oceňujeme styl práce založený na přístupu try&learn, abychom neustále zvyšovali znalosti, zkušenosti a dovednosti v našich týmech, abychom dosáhli přesné úrovně kvality a doby uvedení na trh pro IT výstupy. Očekáváme, že na pozici IT specialista pro moduly FICA / FI systému SAP ISU se uvnitř innogy budete dále zlepšovat a využijete již tak vysoce ceněný optimistický přístup s vysokou úrovní poradenského přístupu.

Pro muže i ženy

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika, a.s.

Limuzská 3135 / 12 - 108 00 Praha

Místo pracoviště:

  • Praha/Brno/Ostrava

Termín nástupu:

  • co nejdříve podle Vašich možností

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za funkčnost přidělených procesů a funkcionalit v rámci interního katalogového listu týmu „Finance Applications Team“
  • Schopnost komunikovat s klíčovými uživateli našeho interního zákazníka při řešení provozních a změnových požadavků včetně schopnosti samostatné datové a funkční analýzy
  • Aktivně se zapojovat při řešení interních IT projektů týkající se jednak modulů FICA / FI nebo optimalizace celého systému SAP ISU
  • Nově provedené změny a nastavení v rámci procesů systému SAP ISU musí být zdokumentovány, pokud rádi kreslíte, je to plus

Předpoklady pro práci u nás:

  • Znalost problematiky utilitních společností (procesy, produkty, služby) pro segment Retail
  • Přehled v oblasti ekonomických procesů utilitní společnost, zejména části závazků a pohledávek včetně základní znalosti principů podvojného účetnictví
  • Zkušenosti s prací v systému SAP ISU zejména modulů FI (Finanční účetnictví), FICA (Smluvní účet pohledávek a závazků)
  • Schopnost analytického myšlení při řešení problémů a dovednosti v oblasti řízení času pro správné vyhodnocení
  • Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti, které přesvědčují zákazníky správnou argumentací při řešení požadavků
  • Český jazyk rodilý mluvčí, anglický jazyk středně pokročilý
  • Očekáváme praxi jako Konzultant SAP ISU nebo na podobné pozici

Nabízíme:

  • Příležitosti k rozvoji Vašich odborných dovedností a zájmů
  • Pružnou pracovní dobu, možnost práce na home office
  • 5 týdnů dovolené a 3 - 5 dnů osobního volna
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč/rok
  • Stravenkový paušál 82 Kč/ odpracovaný den