Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Senior Specialist, UX Designer

Digitální tým innogy je odpovědný za provoz a rozvoj digitálních kanálů. Pracujeme s top class technologiemi a máme v týmu experty na analytiku, UX, online marketing a technologie. Digitální kanály a jejich význam v rámci kanálového mixu neustále roste, a proto rozšiřujeme tento úspěšný tým.

Staňte se i vy členem unikátního digitálního týmu, dělejte práci, která je ihned vidět a tvořte s námi budoucnost energetiky.

Pro muže i ženy

Práce na plný úvazek

innogy Energie, s.r.o.

Limuzská 3135 / 12 - 108 00 Praha

Místo výkonu práce:

  • Praha

Termín nástupu:

  • podle domluvy

Náplň práce:

  • Odpovědnost za přípravu wireframes a interaktivních prototypů webových stránek, webových i mobilních aplikací, jejich testování
  • Optimalizace uživatelské zkušenosti stávajících webových stránek a návrh nových
  • Odpovědnost za proces automatizace pro návrat uživatelů do opuštěného procesu za účelem zvýšení konverzního poměru
  • Identifikace slabých míst stávajících webových stránek a procesů a navrhovat zlepšení za pomoci analytických nástrojů
  • Spolupráce s digitální kreativní agenturou, zadávání zakázek, kontrola výstupů
  • Spolupráce s ostatními kolegy na tvorbě zadání pro vývojový tým

Profesní předpoklady:

  • SŠ/VŠ technického, marketingového či matematického zaměření nebo odpovídající zkušenosti s prokazatelnými výsledky.
  • Znalosti v oblastech:

User Experience, scénáře, wireframy, UX testy
Zkušenost s nástroji pro návrh designů
CMS
Web analytics (Google Analytics)
SEO

  • Výhodou znalost WCM SiteCore a orientace v oblastech: SEA, Display, Affiliate, Social media, Online technology trends.
  • Dobrá znalost anglického jazyka alespoň na úrovní B2

Osobnostní předpoklady:

  • byznysově analytické myšlení a komunikační dovednosti (mentalita obchodníka)
  • samostatnost při řešení zadaných úkolů
  • schopnost týmové spolupráce, spolupráce s agenturami či freelancery
  • flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou práci s možností seberealizace
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v zrekonstruované budově na Limuzské ulici (jídelna, posilovna, dětský koutek v budově)
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně
  • možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč ( na Multisport kartu, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč