Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Specialista reklamací a stížností

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Zákaznické služby, s.r.o.

Plynární 2748 / 6 - 702 00 Ostrava

Místo výkonu práce:

  • Ostrava

Termín nástupu:

  • Dohodou

Náplň práce:

  • řešení reklamací, stížností a požadavků zákazníků v termínech dle platné interní i externí legislativy
  • příjem a vyřizování obchodní korespondence
  • písemná a telefonická komunikace s interními i externími zákazníky

Profesní předpoklady:

  • SŠ s maturitou
  • výborná úroveň obchodní korespondence
  • velmi dobré komunikační schopnosti v telefonickém kontaktu
  • výborná znalost MS Office
  • zkušenosti s procesem reklamací a stížností výhodou
  • znalost SAP IS-U a CRM výhodou
  • orientace v procesech dodávky a distribuce zemního plynu, elektřiny výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • flexibilita
  • pozitivní myšlení
  • energie a vytrvalost
  • odolnost vůči stresu
  • zaměření na výkon
  • týmová spolupráce

Nabízíme:

  • příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji v nadnárodní společnosti
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu (1 odpracovaná směna=71 Kč)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč/rok (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, životní i penzijní připojištění a jiné)
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina, bowling, atd.)
  • zvýhodněný zaměstnanecký produkt
  • služební mobilní telefon, tarif a notebook
  • možnost práce z domova (home office)