Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Teamleader, SAP IS-U

Do týmu hledáme nového kolegu s hlubokými technickými znalostmi, který bude podporovat dodávku a údržbu systému SAP IS-U. Poskytne IT delivery týmům a obchodním pracovníkům technologická řešení, u kterých zváží výhody technologických standardů, dostupnost produktů na trhu, a rizika a výhody technologií pro splnění obchodních/IT potřeb. Očekáváme, že nový kolega bude schopen řídit a vést ostatní členy IS-U týmu.

Pro muže i ženy

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika, a.s.

Limuzská 3135 / 12 - 108 00 Praha

Místo výkonu práce:

  • Praha

Termín nástupu:

  • podle domluvy

Náplň práce:

  • Poskytuje technické odborné znalosti a technickou podporu pro udržení výkonu a spolehlivosti řešení SAP IS-U, přispívá k návrhu a vývoji technické architektury
  • Komunikuje s uživateli, aby zjistil jejich potřeby a vytvořil dlouhodobou strategii pro vývoj SAP IS-U a souvisejících systémů s přihlédnutím k plánům produktů SAP
  • Spolupracuje s funkčními a s technologickými týmy na definování požadavků, jejich prioritizaci, plánovaných a řízení změnových požadavků, definování akceptačních kritérií a testování výsledných řešení
  • Podporuje business prostřednictvím projektů v oblasti SAP IS-U
  • Buduje a udržuje si znalosti o SAP IS-U a spolupracuje při analýze jeho využití pro naplnění strategie společnosti
  • Podílí se na revizi architektury IT a stanovování standardů
  • Řídí dodavatele, kteří poskytují podporu pro SAP IS-U
  • Motivuje a vede tým přibližně 10 kolegů a zajišťuje rozvoj týmu

Profesní předpoklady:

  • Minimálně 5 let zkušeností na pozici funkčního konzultanta nebo architekta v řešení SAP IS-U
  • Alespoň 3 roky zkušeností s vedením týmu
  • Vysokoškolské vzdělání, optimálně v oboru informatiky
  • Schopnost řídit tým distribuovaný v rámci ČR
  • Výborné dovednosti v oblasti vyjednávání, facilitace a dosahování konsensu
  • Vysoce rozvinuté ústní a písemné komunikační dovednosti, dobré prezentační dovednosti
  • Plynulá komunikace v angličtině a češtině (slovem i písmem)

Nabízíme:

  • Příležitost k profesnímu růstu – vlastní vzdělávací nákupní akademie
  • Zajímavou i náročnou práci v dynamické společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč – firemní jídelna v budově
  • Children – friendly office (možnost využít dětský koutek)