Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Business analytik/ správce CRM

Do našeho týmu hledáme kolegu, který by nám pomohl analyzovat data o našich zákaznících na základě interních i externích zdrojů, a který by zároveň na jejich základě uměl formulovat návrhy na zlepšení a náměty pro nová řešení. Současně bude plnit roli prostředníka mezi uživateli a zpracovateli našeho CRM a také vyhodnocovat a posuzovat požadavky obou stran, formulovat zadání pro realizaci, projednávat je s dodavateli či je testovat.

Pro muže i ženy

Práce na plný úvazek

innogy Energie, s.r.o.

Limuzská 3135 / 12 - 108 00 Praha

Místo výkonu práce:

  • Praha

Termín nástupu:

  • ihned nebo podle domluvy

Náplň práce:

  • analýza zákaznického portfolia a trhu se zaměřením na marketingový potenciál v B2B segmentu
  • příprava podkladů pro obchodní kampaně
  • práce s interními i externími databázemi; mapování datových zdrojů k možnému využití
  • spolupráce na rozvoji a správě CRM systému
  • reporting

Profesní předpoklady:

  • zkušenosti z práce s databázemi a CRM systémy
  • aktivní znalost AJ (min. úroveň B2 dle ERR), NJ výhodou – přímá komunikace s kolegy z Německa
  • MS Office - zejména výborná znalost Excelu (Makra), Accessu, PowerPointu
  • orientace v problematice energetiky výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • analytické myšlení a zájem o marketing
  • komunikativnost, flexibilita a samostatnost
  • zodpovědný a proaktivní přístup k plnění úkolů
  • odolnost vůči stresu
  • orientace na týmovou spolupráci a výsledek

Další informace:

  • pracovní smlouvu uzavíráme nejdříve na dobu určitou 1 roku s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • stravenky v hodnotě 100 Kč – firemní jídelna v budově
  • Children – friendly office (možnost využít dětský koutek)