Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Řízení kreditního rizika (i absolventi)

Společnost innogy Česká republika a.s. hledá kandidáta/ku na pozici:

Pro muže i ženy Pro absolventy

Práce na plný úvazek

innogy Česká republika, a.s.

Limuzská 3135 / 12 - 108 00 Praha

Místo výkonu práce:

  • Praha, Strašnice

Termín nástupu:

  • dohodou

Náplň práce:

  • komplexní posouzení a schválení obchodních případů z hlediska kreditního rizika
  • zajištění schvalovacího procesu nadlimitních transakcí dle interních pravidel innogy
  • aktivní vyjednávání o podmínkách transakcí s obchodním útvarem
  • návrhy a realizace řešení pro omezení a zajištění kreditního rizika
  • příprava pravidelných reportů pro management

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického nebo technického směru
  • znalost postupů risk managementu a finanční analýzy společností
  • znalost MS Office a zejména MS Excel na pokročilé úrovni
  • silné analytické a logické myšlení, pečlivost a spolehlivost
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu
  • komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • orientace v oblasti energetiky výhodou
  • znalost systému SAP výhodou

Jiné:

  • zástup za MD/RD

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní náplň (možnost pracovat s moderními technologiemi)
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní + 3 - 5 dnů osobního volna
  • stravenky v hodnotě 100 Kč