Volná místa

innogy v České republice je součástí jednoho z největších energetických koncernů v Evropě. Jsme tuzemským lídrem mezi dodavateli zemního plynu pro firmy i domácnosti a jedničkou mezi alternativními dodavateli elektřiny. Naše spolehlivé a inovativní produkty a služby využívá více než 1,7 milionu zákazníků.

My jsme fajn tým, který se stará o komunikaci s našimi distributory a o výměnu dat mezi nimi a innogy. Hledáme milého kolegu, kterého budou bavit čísla, vyzná se v MS Excelu a bude ho těšit spolupráce s našimi kolegy z Německa a Nizozemí na mezinárodních zlepšovacích projektech.

Zpracování dat a mezinár. projekty s AJ (i absolventi)

Místo výkonu práce:

  • Ústí nad Labem - Panská

Termín nástupu:

  • co nejdříve

Co vás čeká:

  • zajištění zpracování dat a jejich kontrola
  • zajištění transferu dat mezi distributory a innogy
  • aktivní zapojení do mezinárodních projektů, úzká spolupráce s kolegy z Německa a Nizozemí

Budete potřebovat:

  • výbornou znalost anglického jazyka – budete pravidelně komunikovat se zahraničními kolegy a pracovat s nimi na projektech zlepšování data managementu
  • zkušenosti z oblasti data managementu nebo standardizace procesů určitě využijete
  • můžete být i šikovný absolvent, rádi vás vše potřebné naučíme

Jiné:

  • první pracovní smlouvu nabízíme na dobu určitou 1 roku, následující již na dobu neurčitou

Co vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci na mezinárodních projektech
  • podporu kolegů a přátelskou atmosféru
  • příjemné pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a 3 až 5 dnů osobního volna
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
Markéta Reguli

Kontakt

Telefon: +420 739 536 040
nahoru