Volná místa

Jsme tým nadšenců do IT. Část z nás se věnuje aplikacím – jejich vývoji a provozu. Ostatní se zabývají business inteligence (BI) – a tady budeme potřebovat Vaši pomoc. Máme data z různých zdrojů, která potřebujeme zkrotit. Pracujeme s moderními nástroji jako je HADOOP, SAP BW on HANA aj.

BUSINESS INTELLIGENCE ANALYTIK JUNIOR, OD 09/2018 TRAINEE IT

Místo výkonu práce:

  • Praha/Ústí nad Labem

Termín nástupu:

  • dle dohody

Co budete dělat?

  • většinu času Vám zabere samotná analýza dat a hledání souvislostí
  • budete navrhovat datové modely dle aktuálních potřeb
  • Vaše zjištění budete přetavovat do srozumitelné podoby pro interního zákazníka (reporty, prezentace dat)
  • budete udržovat zdrojové systémy a spravovat datové sklady
  • dle potřeby budete podporovat ostatní kolegy

Jakou to má budoucnost?

Pokud budete vy i my spokojení, rádi bychom Vás od září 2018 zapojili do našeho Trainee Programu (Trainee program v IT je pracovní pozice na plný úvazek na jeden rok, tzn., že Vám pak nabídneme standartní benefity jako například: 27 000 Kč ročně k využití v rámci benefitů na cestování, fitko, koncerty a další aktivity; zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodiny denně; rozvoj na trénincích měkkých dovedností s ostatními trainees aj.)

S kým bychom rádi spolupracovali?

Hledáme k sobě někoho s vášní a citem pro analýzu - kdo si s daty rád hraje, zkouší různé cesty (klidně i ty zatím neprobádané) a hledá návaznosti. Kdo se orientuje ve tvorbě datových modelů. Výhodou bude, pokud budete mít základy programování v oblasti datových typů a proměnných, podmínek a cyklů a základy SQL.
Bude nám to společně fungovat, pokud dokážete pracovat samostatně, ale když nebudete vědět, kudy kam, prostě se poradíte s kolegy – jsme tým a jsme tu jeden pro druhého.
Studujete poslední ročník VŠ se zaměřením na datové inženýrství, business intelligence nebo něco tomu podobného? Orientujete se v oblasti datových modelů, máte zkušenost s vizualizací a prezentací dat, případně s BI reportingovými nástroji? Rozumíte a mluvíte anglicky? Máte v malíku MS Office? Splňujete výše uvedené? Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Kontakt

Iva Urbanová
Limuzská 3135/12
100 98  Praha-Strašnice
Česká republika
nahoru