Volná místa

Máte zájem o zajímavou brigádu v rozsahu polovičního úvazku?

Brigádník s AJ – podpora oddělení Health & Safety

Místo výkonu práce:

  • Praha/Brno/Ostrava

Termín nástupu:

  • ihned/dohodou

Co Vás čeká?

  • vyhledávání podkladů pro přípravu článků z oblasti Health & Safety na firemní intranet
  • zpracování informací, příprava metodického materiálu

Co byste měl/a umět?

  • výborně anglicky (většina zdrojů je v angličtině, bude potřeba textům porozumět, vybrat podstatné informace a závěrečný výstup kolegům předat v češtině)
  • pracovat s daty a texty, logicky myslet
  • pozice je vhodná pro studenty VŠ

Jakou osobnost hledáme?

  • náš nový kolega by měl být pečlivý (informace, které vyhledá, budou zdrojem pro obsah firemního intranetu), zodpovědný (máme svoje deadliny) a spolehlivý (pracujeme na vzájemné důvěře)

Bude Vás ještě zajímat:

  • nabízíme práci v rozsahu polovičního úvazku (asi 18 hodin týdně) si rozvrhnete podle svých možností
  • uzavřeme dohodu o provedení práce

Má to řadu výhod:

  • získáte zajímavou brigádu, kterou lze pohodlně sladit se studijním plánem (velká flexibilita pracovní doby - práci lze vykonávat i z domova/z koleje/v přestávkách ve škole, atp.…)
  • Vaše práce bude kreativní a pestrá, využijete znalost angličtiny
  • nabyté zkušenosti se budou dobře vyjímat i ve Vašem CV, spolupráci lze využít i pro psaní bakalářské nebo diplomové práce
Eva Novotná

Kontakt

Eva Novotná
Telefon: 730 814 244
nahoru