Volná místa

Společnost GridServices, s.r.o. zajišťuje služby v oblasti správy plynárenského majetku, měření, provozu a údržby, projektování, rekonstrukcí a dispečerského řízení distribuční soustavy pro jednotlivé provozovatele distribučních sítí v rámci společností innogy v ČR.

Technik majetkoprávní podpory

Místo výkonu práce:

  • Ústí nad Labem

Termín nástupu:

  • dohodou

Náplň práce:

  • spolupráce s projektantem při zajištění majetkoprávních vztahů, zejména zajištění uzavření smluv o zřízení věcných břemen, souhlasů s provedením stavby
  • vyjednávání s vlastníky pozemků dotčených výstavbou plynárenských zařízení
  • jednání s orgány státní správy a samosprávy ve věci vypořádání majetkoprávních vztahů k pozemkům dotčeným výstavbou plynárenských zařízení
  • hledání cest při řešení nestandardních situací, vzniklých při projednávání, mj. omezení vlastnických práv uvedených na LV, zemřelí vlastníci, podílové spoluvlastnictví, duplicitní vlastnictví atd.
  • kontrola a úprava předložených smluv, spolupráce s právním oddělením
  • vedení agendy o řešených případech, činnost spojená s užíváním interních aplikací pro zřizování věcných břemen
  • jednání s katastry nemovitostí

Profesní předpoklady:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • praxe v oblasti majetkoprávních vztahů vítána
  • znalost problematiky zřizování věcných břemen a uzavírání smluv
  • znalost a zkušenost s řízením v rámci katastru nemovitostí
  • velmi dobrá znalost stavebního zákona
  • znalost problematiky energetického zákona a vyvlastňovacího zákona výhodou
  • pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, SAP)
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • proaktivní přístup k řešení problémů
  • vyjednávací schopnosti na vysoké úrovni, schopnost přesvědčit vlastníky pozemků a zajistit oboustrannou dohodu
  • schopnost jasně formulovat myšlenky
  • vyšší míra flexibility, schopnost hledat možná řešení

Jiné:

  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • náš náborový specialista Naďa Davidová Vám ráda zodpoví Vaše otázky na tel. 724 012 516

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní náplň, možnost profesně se rozvíjet a růst
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně a možnost pracovat i z domova
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní + 3 - 5 dnů osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
Naděžda Davidová

Kontakt

Telefon: 724 012 516
nahoru