Volná místa

Projektový manažer SVĚTELNÝCH SYSTÉMŮ

Místo výkonu práce:

  • Ostrava

Termín nástupu:

  • podle domluvy

Náplň práce:

  • prvotní prohlídky objektů nebo venkovních prostor za účelem zaměření a zjištění stavu osvětlení
  • zpracování světelně technického výpočtu nového osvětlení dle normy ČSN EN 12464-1,2, případně dle ČSN 13201 1-4
  • návrh řízení osvětlení (DALI, KNX), vhodného typu svítidel vzhledem k typu daných prostor, IP krytí atd.
  • ekonomické a administrativní agendy
  • zpracování technické nabídky, technicko-ekonomické studie nebo zajištění jejich zpracování
  • sledování vývoje na trhu s energetickými systémy, světelnými zdroji
  • samostatná práce na el. zařízení do 1000V v rozsahu §6 Vyhl. 50/78 Sb.

V rámci projektů zodpovědnost za

  • zpracování ekonomického modelu projektu
  • alokaci personálních kapacit, efektivní komunikaci v rámci projektového týmu, sdílení informací
  • reporting o stavu projektu
  • splnění stanovených cílů při dodržení plánovaného rozpočtu
  • dodržení legislativy v oblasti energetiky/osvětlení
  • zpracování pasportů osvětlení – doplnění do katastrálních map (AutoCAD)
  • další agendy spojené s řízením projektů

Profesní předpoklady:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro s minimálně tříletou praxí v navrhování osvětlení, anebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • orientace v světelných systémech a zdrojích na trhu
  • ideálně zkušenost s projektovým řízením procesu, s řízením a koordinací investičního projektu v průmyslu a municipalitě
  • znalost související legislativy, základní ekonomická gramotnost
  • výborná orientace v technické dokumentaci, znalost tvorby světelně technických návrhů v Dialuxu nebo Reluxu
  • znalost MS Word, MS Excel, MS Project
  • ŘP skupiny B, ochota vyjíždět na služební cesty

Osobnostní předpoklady:

  • výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • časová flexibilita, proaktivní přístup a samostatnost

Nabízíme:

  • pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a dále 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné), stravenky v hodnotě 100 Kč
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina atd.)
Markéta Reguli

Kontakt

Telefon: +420 739 536 040
nahoru