Volná místa

Společnost innogy Česká republika a.s. hledá kandidáta/ku na pozici:

Podpora právního odd. (pro studenty práv, DPČ, 1/2 úvazek)

Místo výkonu práce:

  • Limuzská 12, Praha 10

Termín nástupu:

  • ihned

Náplň práce:

  • administrativní podpora právních a ekonomických činností v rámci útvaru Participations, Board & Legal Affairs
  • spolupráce na vedení evidence a archivaci smluv, plných mocí a pověření jednotlivých společností skupiny innogy v ČR
  • podpora při přípravě SLA smluv, drafting
  • administrativní podpora přípravy smluv o výkonu funkce
  • podpora při přípravě výročních zpráv jednotlivých společností skupiny innogy v ČR
  • administrativní podpora přípravy materiálů pro zasedání statutárních orgánů jednotlivých společností skupiny innogy v ČR

Profesní předpoklady:

  • VŠ vzdělání právnického směru, vhodné pro studenty 4. nebo 5. ročníku PF UK
  • pokročilá znalost angličtiny podmínkou (minimum B2),
  • dobré znalosti MS Office (včetně PowerPoint)
  • spolehlivost, logické myšlení, důvěryhodnost, vytrvalost, pečlivost
  • předpoklady pro práci v týmu, dobré komunikační dovednosti, samostatnost ve svěřených úkolech

Jiné:

  • v období 01 – 06/2017 s možností dlouhodobého prodloužení
  • průměrně max. 18,75 hod./týden

Nabízíme:

  • skvělou praxi, která se vám bude hodit do životopisu
  • pracovní zkušenosti, které doplní teorii studia
  • příjemné pracovní prostředí

Kontakt

innogy Česká republika a.s.
Radka Vašinová
Plynárenská 499/1
602 00  Brno
Česká republika
nahoru